Poradna: Soudni pitva a pohreb

Sekce: Pitva

Otázka:

Dobry vecer, ziji v zahranici a mela bych nekolik otazek,tak se prosim nezlobte.Vcera mi volala ma sestra ze nalezla nasi tetu mrtvou,zavolali zachrannou sluzbu a policii.Zalezitost se resi a soudni pitva by mela probehnout ve stredu 8.5..Jelikoz se chci zucastnit pohrbu a zaroven ho i zorganizovat.Po soudni pitve je telo predane pozustalym okamzite( nevypada to na cizi zavineni)??Jak dlouho muze byt telo uchovane v marnici pred pohrbem?Dostanu se domu az za tyden,tak nevim jestli neni pozde/brzo.Chela bych pro tetu zorganizovat pekny obrad,pochovame ji k manzelovi do rodinneho hrobu a nechame ji spalit,jak by si to prala.Chtela bych pro ni pekny krestansky obrad,hudbu,hodne kvetin,nevim jak je to s cenami v CR,mam k dispozici 80-100 tisic,bude mi to stacit?Dekuji moc za Vasi odpoved.S pozdravem J.

Lipnik nad Becvou , Lipník nad Bečvou , 05.05.2013
Odpověď

Doporučuji Vám, spojte se s pohřební službou v místě bydliště Vaší tety, nebo tam, kde budete organizovat pohřbení tety a vše s ní projednejte. Pohřební služba učiní všechna potřebná opatření, k převzetí zemřelé a její uložení v chlazených prostorech jak to stanovuje zákon. Také bude informovat Policii a Obecní úřad, že objednání pohřbu probíhá. Pohřební služba Vám také řekne předběžné náklady na pohřeb.

Julius Mlčoch , 06.05.2013

Firmy z tohoto regionu:

Obřadní síň Rozstání

Sekce: Obřadní síně, Město: Okres Prostějov


Obřadní síň Prostějov

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov


Smuteční síň Hranice

Sekce: Obřadní síně, Město: Hranice


Obřadní síň Malé Hradisko

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov


Obřadní síň na Městském hřbitově v Prostějově

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov


Obřadní síň -kostel husitské církve - Prostějov

Sekce: Obřadní síně, Město: Okres Prostějov
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference