Poradna: Úmrtí dědečka

Sekce: Pitva

Otázka:

Dobrý den ,asi před 3 lety my dědeček umřel v nemocnici místě nám ani neřekli smutnou zprávu vůbec nic co se týkalo dědečka zavolali nám až po měsíci stím ze dědeček umřel prej ho údajně spalila tady někde v movité rada bych se dozvěděla kde přímo nebolí urma asi nebude :/ Jméno Emil Kotlár Nar.20.3.1959

, Most , 01.06.2024
Odpověď

Dobrý den.

 

Z vašeho popisu předpokládám, že se jednalo o sociální pohřeb vypravený obcí v místě úmrtí dědečka. Doporučuji obrátit se na předmětný obecní úřad s dotazem, kde je urna.

V každém případě budte muset uhradit veškeré náklady na pohřeb dědečka, případně ještě skladné v obecní hrobce.

Jaroslav Mangl - předseda Asociace

Jaroslav Mangl , 06.06.2024

Firmy z tohoto regionu:

Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference