Poradna: Vystavení pitevního nálezu

Sekce: Pitva

Otázka:

Dobrý den, mému otci byla diagnostikována cysta na ledvině. Po mnoho vyšetřeních, které cystu potvrdily, specialista prohlásil, ze i přesto cysta nevypadá klasicky. Stanovil se datum operace. Než však k operaci došlo, náhle se otci přitížilo, rentgen plic ukázal ucpání celé plíce. Po otevření plíce se ukázaly velmi agresivni buňky rakoviny. Otce uvedli do umělého spánku a sdělili, že chemoterapii je v tomhle případě bezpředmětná. Pote otec zemřel. Nyní je to něco pres měsíc a zatím i pres nasi prosbu o pitevní nalez, jsme žádný nedostali. Dle lékařů byl primární nádor na ledvině a pitva byla provedena z lékařských důvodu. Je normální ze to tak prodlužují? Nemohlo dojit k tanrdbani léčby

, Teplice , 29.09.2015
Odpověď

Pochopitelně neznám podrobnosti, ale podle mě byl pitevní protokol již uzavřen a předán ošetřujícímu lékaři. Obraťte se tedy na něj případně na zdravotnické zařízení kde k úmrtí došlo. Tam by Vám měli informovat o výsledku pitvy.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební ústav AURIGA® spol. s r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Litoměřice


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Vysočanské zahrady a.s.

Sekce: Obřadní síně,


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Pohřební ústav Helena s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Ústí nad Labem - centrum
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pitva
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference