Poradna: Dá se předem určit, kdo bude platit pohřebné za rodiče?

Sekce: Pohřebné

Otázka:

Dobrý den,jsme 4 sourozenci,otec už nežije.Před 3 roky matka darovala její rodinný dům naší nejmladší sestře.Od té doby jsem s matkou v kontaktu jen já,ostatní 3 sourozenci ne.Zajímá mě,kdo bude jednou platit matky pohřeb.Bojím se,že když ho budu zařizovat,budu ho muset celý uhradit,protože sourozenci mi nic nepřispějí.Matka by si přála,aby její pohřeb musela zaplatit nejmladší sestra,když jí darovala rodinný dům.Je to možné nějak dopředu ošetřit? Děkuju za odpověď.

severní Čechy , 16.02.2012
Odpověď

Rodinné vztahy jakkoli narušené jsou vždy složitou záležitostí. V této otázce Vám asi nejlépe poradí právník. Obraťte se na advokátní kancelář s Vašim dotazem.

Julius Mlčoch , 22.02.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřebné
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference