Poradna: Nezjištěna příčina smrti po pitvě

Sekce: Pohřebné

Otázka:

Dobrý večer, prosím jak můžeme zjistit příčinu úmrtí, proč ani pitva,nařízena policií neobjasnila příčinu úmrtí. Dne 3.2.jsme vzhledem k tomu,že se matka mého muže neozývala,jeli za ní na Prahu 3.Do bytu jsme se nedostali,byl klíč v zámku, volala jsem policii, přijela městská i státní, hasiči museli plošinou vstoupit oknem do bytu, v bytě prý byl malý plamínek pod hrncem,do bytu nás nepustili, přijeli kriminalisté a místo ohledali, zdokumentovali, coroner nám řekl,že odhaduje datum smrti cca 2 dny, policie nařídila soudní pitvu.Maminka byla odvezena na patologii Nemoc.Bulovka, policie mě požádala o úklid místa, vzhledem k tomu, že to bylo nutné z důvodu zápachu, zbytků těl, tekutin, manžel nebyl schopen.Na patologii pitva byla 3 den,pitvajici lékař nám osobně sdělil, že tělo bylo ve velmi špatném stavu,že není schopen určit datum úmrtí, nestanovil ani příčinu, lékař řekl,že odhaduje smrt cca na 6/7 dní před nálezem, vyžádala jsem si pitevní protokol,zde jsou pouze uvedeny DG, které byly zjištěny pitvou,ale nejsou příčinou, jedná se o nálezy, které se vyskytují v pokročilém věku(hypertrofie srdce,venostaza orgánů, ateroskleróza,nefrosklrtoza,chron.bronchitida, emfyzém plic, tělo pitváno ve stavu hniloby a mumifikace),jsem zdravotní sestra, tak mi je divné, že nebyla nalezena příčina úmrtí.Manzel dostal úmrtní list,kde v kolonce datum úmrtí je uvedeno nezjištěno, přípis z matriky že datum úmrtí bude určeno soudem pro Prahu 3, neustále řešíme to kdyby...,mamince, tchýni bylo 82let dá se pochopit,že umřela, ale proč ,co se stalo, je možné že vše bylo jinak, proč není stanovena příčina, Dají se podniknout nějaké další kroky, které by nám pomohli tuto věc vysvětlit a pochopit ? Děkuji, omlouvám se za dlouhý dotaz.Hronkova

, Praha-západ , 02.03.2018
Odpověď

Rozohující je zjištění soudní pitvy. Pokud tam nedokázali zjistit  příčinu smrti, pak nevím, kdo by Vám mohl něco víc říci.

Julius Mlčoch

Firmy z tohoto regionu:

Pohřební a repatriační ústav ELPIS s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Brandýs nad Labem-Stará Boleslav


Pohřební služba Roman Vítek

Sekce: Pohřební služba, Město: Příbram


BIČÍKOVA KAPLE STARÝ HŘBITOV

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Příbram - kaple

Sekce: Obřadní síně, Město: Příbram


Obřadní síň Příbram Na Hvězdičce

Sekce: Obřadní síně, Město: Příbram


Smuteční síň Dobrovice

Sekce: Obřadní síně, Město: Dobrovice


Smuteční sín Kosmonosy

Sekce: Obřadní síně,


Smuteční síń Bezno

Sekce: Obřadní síně, Město: Bezno


Pohřební služba Helfi

Sekce: Pohřební služba, Město: Benešov u Prahy


KOSTEL SV. BARBORY BAKOV NAD JIZEROU

Sekce: Obřadní síně, Město: BAKOV NAD JIZEROU
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřebné
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference