Poradna: pohřebné

Sekce: Pohřebné

Otázka:

Dobrý den, zemřel mi otec a já jen jsem v současné době vedena na úřadu práce a pobírám nemocenskou 4500 Kč a pohřeb stojí 8300 Kč. Mám tedy nárok na pohřebné? Protože jinak nevím jak budu moci pohřeb uhradit. Děkuji Veronika Vodvárková

, Plzeň-město , 16.02.2015
Odpověď

Bohužel, pohřebné ve výši 3000,-Kč se vyplácí jen v souvislosti s úmrtím rodiče nezaopatřených dětí nebo úmrtí nezaopatřeného dítěte.

Julius MlčochInzerce z regionu

Hrobové místo v Plzni
Region: Česká republika
nabídka, 30.10.2020, 15:16
Kamenictví v pohřebnictví

Přenechám zdarma - pouze za doplatek ročního...


Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřebné
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference