Poradna: Předplacený žeh

Sekce: Pohřebné

Otázka:

Dobrý den.babička nám ještě za svého života říkala že si předlatila vše potřebné a že je to zařízené, ukazovala nám i doklad.V posledních letech jejího života jsme o ní pečovali a měli ji u sebe i s veškerými doklady . později se ji stala mozková příhoda a mělo občas záchvaty vzteku, kdy nám vyházela některé doklady.nyní se snažíme dohledat kde si toto platila, jelikož tento doklad nejspíš vyhodila.nemůžeme dohledat u koho by to mohlo být. Děkuji za odezvu.

, Liberec , 10.01.2018
Odpověď

Bohužel v tomto případě Vám moc nepomohu. Zkuste se zeptat na
Společnosti přátel žehu, Revoluční 24/1546, 110 00 Praha 1 Tel. 222315868.

Julius Mlčoch+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřebné
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference