Poradna: umrtí babičky

Sekce: Pohřebné

Otázka:

dobry den ráda bych věděla jak to je diž babička měla předplaceny pohřeb u přatel žehu ale já ho stejně platila a na pohřební službě mi řekly že mi přatelé žehu musí vratit polovinu za pohřebné to je 5000kč jelikož jsem platila 10 000kč na místě pohřební služby ale doted mi žádné peníze nazpět nepřišly.Můžete mi poradit co mám dělat?Děkuji.

česká lípa Heřmanice 1 Žandov , Česká Lípa , 31.12.2011
Odpověď

Informace pohřební služby není správná. Společnost přátel žehu má daná pravidla na proplácení nákladů pohřbu a s pohřebným (již 4 roky zrušeným ) to nemá nic společného. K tomu co Vám SPŽ zaplatí se musíte obrátit na sekretariát společnosti na adrese: Společnost přátel žehu Revoluční 24/1546 110 00 Praha 1 Tel. 222315868

Julius Mlčoch , 06.01.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřebné
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference