Poradna: Zemřel my táta z naší maminkou se rozvedl pak si vzal

Sekce: Pohřebné

Otázka:

dobrý den zemřel my táta z naší maminkou se rozvedl pak si vzal druhou ženu ze kterou nemá žádné děti jsme čtyři sourozenci po otci zůstala mimo jiné i nemovitost táta žádnou závět nezanechal ve společném manželství se svou druhou ženou nenabyly téměř žádný majetek chci se zeptat jestly jeho žena má nárok na nějaký podíl na nemovitosti když táta dům vlastnil již z naší maminkou děkuji za radu

vidnava , 10.11.2010
Odpověď

V tomto případě jsou zákonnými dědici v první dědické skupině všechny zůstavitelovy děti a stávající manžel(ka), každý z nich nabývá dědictví stejným dílem.

, 01.12.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřebné
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference