Poradna: Dotaz na zemřelého.

Otázka:

Dobrý den,měla bych dotaz,je možné na pohřební službě požádat o informaci,kdy se bude konat pohřeb zemřelého,pokud to není náš příbuzný? Má jen syna,který se o něj nestaral ani když byl v nemocnici.Chtěly bychom se s ním rozloučit,ale od jeho syna se nic nedozvíme a ani nevíme kde vlastně bydlí. poraďte nám prosím na koho se máme obrátit. Děkuji G.B. Liberec

Liberec , Liberec , 07.03.2012
Odpověď

Informaci o místě a způsobu pohřbení Vám pohřební služba může dát jen v případě, že to objednavatel pohřbení dovolí. Pokud však, jak uvádíte není nikdo kdo by objednal pohřbení, protože se o něj syn nestaral, tak jeho pohřbení objednal pravděpodobně Obecní úřad v jehož obvodu k mrtí došlo a to je vždy bez obřadu. Pokuste se zjistit v místě jeho bydliště zda neobjednal pohřbení někdo jiný než syn.

Julius Mlčoch , 13.03.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřební služba
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference