Poradna: Kde je zápis do matriky zemřelého

Otázka:

Dobrý den. Prosím o sdělení do které matriky zemřelých mohl být zapsán utonulý vytažený z Vltavy v Podolském přístavu dne 10.září 1925.Identifikace mrtvého byla určena, ale v policejním spisu už není uvedeno kdo vystavil úmrtní list.(Jedná se o mého prastrýce-setavuji rodokmen).Moc děkuji. Zdraví Bohuslav Janik

Kralice na Hané , 13.01.2012
Odpověď

Úmrtí se zapisuje do matriky toto obecního úřadu, ve kterém k úmrtí došlo. Já Vám však nedokážu dnes říct, kam v roce 1925 spadalo Podolí. Matriky budou ale s nevětší pravděpodobností uloženy v Městském archivu.

Julius Mlčoch , 17.01.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřební služba
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference