Poradna: Kdo zařídí pohřeb

Otázka:

OÚ Hrobčice je ustanoven zákonným zástupcem paní. Za zemřela v Bílině. Kdo zaplatí její pohřeb. OÚ nebral žádné peníze od paní. Pohřební služba obci účtuje 12.510,- Kč. Město Bílina by platilo do 5.000,- Kč.

Hrobčice, okr. Teplice , 13.02.2012
Odpověď

Trochu zmatečné informace. Nevím kdo objednal pohřeb za který účtuje pohřební služba 12 510,-Kč. Ten kdo objednal pohřeb je povinen jej také zaplatit. Pohřební služba jistě neprovedla pohřbení bez objednávky. Pokud ano je to její problém a po nikom nemůže náklady pohřbu vymáhat. Jakou roli v tom hraje Obecní úřad je nutno vyjasnit s ním. K tomu se nemohu vyjadřovat.

Julius Mlčoch , 17.02.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřební služba
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference