Poradna: kremace-cena a místo

Otázka:

Dobrý den,mé matce zemřel muž. Je to důchodkyně-bez peněz. Doma ani teplou vodu nemá,ale to vše si vybrala sama. Ale k problému:chce zjistit,kde jsou nejlevnější kremace v okolí Jablonného n.Orlicí. Zda to jde udělat na splátky a nic víc prý od firmy nepotřebuje. Dnes nebo zítra je pitva,je po smrti 4dny,tak už je potřeba řešit... Díky a vím-že jsem jako zlá dcera-ale myslím-že se všemi sourozenci jsme dělali víc než je zdrávo. Díky Dana.

Hradec Králové , Hradec Králové , 04.09.2012
Odpověď

Bohužel na tento dotaz neumím odpovědět. Neznám ceny místních pohřebních služeb. Musíte se obrátit na pohřební službu a s ní vše projednat. Možná Vám povolí i splátkový kalendář.

Julius Mlčoch , 09.09.2012

Firmy z tohoto regionu:

Smuteční obřadní síň Kukleny v Hradci Králové

Sekce: Obřadní síně, Město: Hradec Králové
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřební služba
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference