Poradna: Nespokojenost s rozloučením

Otázka:

Dobrý den, právě jsme absolvovali rozloučení s naší maminkou a zažili jisté zklamání. Smuteční síň - nyní poslední dny ledna, byla vyzdobena nevhodnými věnci s vánočními baňkami. Co je ale horší - rakev, kterou jsme zakoupili, měla na boku asi 15cm výrazný šrám. Je možné, že by snad byla vícekrát použitá? Musím říct, že nás to všechny dost zaskočilo. Je to bohužel okamžik, kdy na reklamaci příliš nepomýšlíte, protože i tak máte co dělat s velkým smutkem.

Blansko , Blansko , 30.01.2013
Odpověď

k obřadní síni se nemohu vyjádřit, nevím jaká je běžná výzdoba této obřadní síně. Pokud máte k poškození rakve svědka, tedy vidělo vás to víc, pak jistě reklamaci u pohřební služby vzneste. Rakev nebyla použita vícekrát, to určitě ne, ale mohlo dojít k poškození rakve  při převozu a za to ručí provozovatel pohřební služby.

Julius Mlčoch , 01.02.2013

Firmy z tohoto regionu:

Velká obřadní síň krematoria města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Obřadní síň - Rajhrad

Sekce: Obřadní síně, Město: Rajhrad


Malá obřadní síň krematoria města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Velká obřadní síň Ústředního hřbitova města Brna

Sekce: Obřadní síně, Město: Brno


Restaurace Napoleon

Sekce: Smuteční hostina, Město: Brno
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřební služba
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference