Poradna: poslední rozloučení

Otázka:

dobrý večer, manželce zemřel dědeček o kterého jsme se intenzivně starali. Jeho vlastní dcery o něj ztratily zájem, mají nyní právo účastnit se posledního rozloučení..?? Zemřelí si nepřál obřad. Děkuji

Jablonec n.N. , Jablonec nad Nisou , 29.03.2012
Odpověď

Toto právo ani povinnost není nikde v legislativě řešena. Rovněž nevím, jakého posledního rozloučení se mají zúčastnit, když bude, jak uvádíte pohřeb bez obřadu.

Julius Mlčoch , 03.04.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřební služba
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference