Poradna: Prosím o radu

Otázka:

Ahoj mám zvláštní otázka, zemřel v polka czech dostal informace o smrti polského velvyslanectví a telefonní číslo na policii, policie nám řekl, jít na pohřeb po telefonického rozhovoru, ale nemohli jsme si spolu, takže jsem poslal imeil, ve kterém jsem se zeptal, zda je s nimi a nakonec zemřel musím platit poplatky, které mi poslal nějakou moc v českém jazyce, které nemáme pochopit, že tělo přinesl pohřeb polském odpovězte, prosím, poděkovat za věc naléhavosti

Polska , 13.12.2012
Odpověď

Na tento dotaz nelze bez znalosti podrobností odpovědět. Záleží na tom jaké poplatky má tazatel na mysli a řadě dalších věcí.

Julius Mlčoch , 02.01.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřební služba
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference