Poradna: Stížnost

Otázka:

Dobrý den. Chci se zeptat, kde mohu podat stížnost na pohřební službu. Bylo sděleno, že má píchlé kolo, vymění a přijedou, 8 hodin seděl pán s mrtvou v bytě dokud se nevzpamatoval ze šoku a neobjednala se jiná pohřební služba. Nehoráznost, neúcta a neprofesionalita od těchto lidí. A není to první případ, je to jen výmluva když nemají naftu, to už nám bylo potvrzeno od více lidí. Děkuji Věra (otázka redakčně upravena).

, Most , 08.07.2016
Odpověď

Obraťte se se svojí stížností na živnostenský úřad, který vydal dotyčné pohřební službě koncesi na provozování pohřební služby. Evidentně není dodrženo ustanovení zákona 256/2001Sb. O tom, že pohřební služba musí mít pro tento případ dvě pohřební vozidla v provozu schopném stavu.

Julius Mlčoch , 10.08.2016

Firmy z tohoto regionu:

Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most


Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřební služba
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference