Poradna: vyzvednutí ostatků-urny z Krematoria Brno

Otázka:

Dobrý večer,hledám místo uložení ostatků svojí babičky, která zemřela v roce 1980, urna byla z Brna zaslána do Znojma k převzetí p. Hammerschmiedové, bytem Tasovice.Babička se jmenovala Kateřina Svobodová, bytem Želetice 61, okr. Znojmo.Prosím o sdělení, kdo převzal urnu,abych mohla zjistit místo uložení ostatků. Děkuji S pozdravem Rucká Jarmila tel: 739007659

671 34 Želetice 64 , 04.01.2012
Odpověď

S tímto dotazem se musíte obrátit na paní Hammerschmiedovou, nebo na tamního provozovatele pohřebiště. Žádná centrální databáze, ze které by bylo možno tyto údaje zjistit, neexistuje.

Julius Mlčoch , 09.01.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřební služba
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference