Poradna: způsob a místo placení již existujácách hrobů

Otázka:

Paní Řehořová Zdeňka nar. 1928 je ležící pacient v DD Harmonie Mirošov. Vlastní dva hroby v urnovém háji.Chce zaplatit poplatek , neví kam a jakým způsobem. Je to na Zdeňka Řehořová, nar. 1928.Napište prosím mail na mojí adr.Hroby jsou na jméno Rodina Badalova a Rodina Řehořova. Kdybyste mohli poslat p. Řehořové do Mirošova složenky, bylo by to pro všechny kolem nejjednodušší a ihned proveditelné.Děkuji Vám ua odpověď.

DD Harmonie Mirošov , 10.11.2012
Odpověď

Dobrý den,

z Vašeho dotazu bohužel není zřejmé, na jakém hřbitově (urnovém háji) se hroby nachází. Provozovatelem veřejného pohřebiště je obec v jejímž obvodě se pohřebiště nachází. Obec pak může provoz pohřebiště zabezpečovat prostřednictvím organizace zřízené za tímto účelem (technické služby, pohřební služby, správa hřbitovů atd.) Obraťte se tedy na provozovatele (resp. správce) a požádejte ho o zaslání složenek. Domnívám se, že tuto záležitost lze řešit se správcem pohřebiště telefonicky

Martin Červený , 10.12.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pohřební služba
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference