Poradna: doklad

Otázka:

Prosím o radu. Na základě jakého dokladu můžu využít volna na zařízení pohřbu a pohřeb člena rodiny. Nebo jinak : jaký doklad předložím v mzdové účtárně na uplatnění tohoto volna. Děkuji.

Šumava , 27.05.2013
Odpověď

Zaměstnavatel většinou požaduje doklad vystavený pohřební službou potvrzující, že jste objednávala pohřbení zemřelého a rovněž doklad vystavený pohřební službou o účasti na obřadu. Někdy stačí parte nebo faktura od pohřební služby. Záleží na zaměstnavateli co požaduje.

Julius Mlčoch , 28.05.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pracovní volno
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference