Poradna: pracovní volno

Otázka:

dobrý den, prosím o radu: dle nařízení vlády č.590/2006Sb.stanovuje nárok na volno ať pro sjednání pohřbu nebo na účast na pohřbu. Kdo vystavuje doklad na pro uznání volna na účasti na pohřbu-kremace, pokud toto potvrzení žádá objednavatel pohřbu pro sebe je mi jasné, že jej vystaví pohřební ústav, ale když jde na rozloučení do krematoria rodinný příslušník kdo vydá potvrzení (krematorium odmítá doklad vystavovat pozůstalým, odkazuje je na pohř.službu) ale pohřební ústav neví kdo se zůčastnil pohřbu Děkuji

Zlínsko , 21.04.2012
Odpověď

Potvrzení o účasti na pohřbu vystaví ten, kdo provádí poslední rozloučení, pokud je to provozovatel krematoria, tak by jej měl vystavit on. Pokud obřad dělá pohřební služba tak ona.

Julius Mlčoch , 03.05.2012+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pracovní volno
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference