Poradna: Rada bych se zeptala,jak se bude resit pracovni volno

Otázka:

Dobry den, rada bych se zeptala,jak se bude resit pracovni volno v pripade ze mi zemrela maminka, ja zarizuji pohreb, ale zaroven jsem v dlouhodobe pracovni neschopnosti. Mam i v tomto pripade narok na 2 dny pracovniho volna a jak se to vykazuje, musi se PN prerusit? Dekuji za Vasi odpoved a jsem s pozdravem. K.Siblova

, 11.06.2008
Odpověď

V tomto případě Vám nárok na pracovní volno nevzniká. Pohřbu se můžete zúčastnit i v PN např. v době vycházek. Doporučuji věc konzultovat s ošetřujícím lékařem.

, 23.09.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pracovní volno
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference