Poradna: úmrtí babičky

Otázka:

Dobrý den. Zemřela mi babička, která se mnou nežila v domácnosti. Mám nárok v práci v den pohřbu na celý den volna, nebo jen na propustku (na dobu nezbytné nutnou)?

, Domažlice , 03.02.2023
Odpověď

Dobrý den, máte nárok na nezbytně nutnou dobu, nejvýše na jeden den. Nárok na volno máte v případě úmrtí babičky bez ohledu na to, zda s vámi žila ve společné domácnosti, nebo ne.

 

 

kolektiv www.pohřeb.cz , 08.02.2023

Firmy z tohoto regionu:

Pieta s.r.o.

Sekce: Pohřební služba, Město: Plzeň
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce pracovní volno
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference