Poradna: Chtěla bych vedět jak je to s nájemným za hrob. Pokud

Otázka:

Dobrý den,chtěla bych vedět jak je to s nájemným za hrob. Pokud nezaplatím najemné na další období,co se s hrobem stane? Je možné dostat za nezaplacení nájemného na další roky pokutu od technických služeb? Předem velmi děkuji za Vaši odpoveď.

, 04.04.2009
Odpověď

Pokud nezaplatíte nájemné na další období tak po uplynutí jednoho roku od skončené doby nájmu bude hrob považován za věc opuštěnou, a bude znovu pronajat novému nájemci. Hrobové zařízení pokud si jej neodeberete bude prodáno nebo zlikvidováno, urny pokud jsou v hrobě budou vyzvednuty a uloženy do společného hrobu. Pokud jsou v hrobě kosterní ostatky, mohou zůstat uloženy pode dnem hrobu nebo se při prvním uložení lidských pozůstatků vyjmou a nechají zpopelnit a popel bude uložen do společného hrobu. Technické služby Vám žádnou pokutu dát nemohou, mohou na Vás požadovat náhradu nákladů spojených s likvidací hrobového zařízení pokud si jej neodeberete sama.

Julius Mlčoch , 16.04.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference