Poradna: Jsem rozvedená pět let.Před deseti lety zemřela manželova

Otázka:

Jsem rozvedená pět let.Před deseti lety zemřela manželova matka.Zaplatili jsme před deseti lety pohřbívací místo na hřbitově v lokalitě Praha 6 U Matěje Na Šárce.Termín smlouvy končí 8.12.08,ráda bych místo opět předplatila, bohužel nejsem v kontaktu s manželem ,smlouvu mám u sebe. Mohu tak učinit sama, přestože místo patří manželově rodině?Nerada bych aby hrob propadl.Kam se mám obrátit,správa pražských hřbitovů v Bubenči, v ulici Ant. Čermáka byla zrušena. Děkuji za odpověď.

Libčice nad Vlt. , 07.11.2008
Odpověď

Záleží na tom na koho je uzavřena nájemní smlouva na hrobové místo. Pokud chcete zaplatit nájem na další období, aniž by jste byla uvedena jako nájemce, tak to můžete, budete však uvedena jako plátce a ne jako nájemce hrobového místa. Vše vyřešíte s Hřbitovní správou Malvazinky, pod kterou hřbitov U Matěje spadá. Hřbitovní správa sídlí u hlavního vchodu na hřbitov Malvazinky. Kontakt je U Smíchovského hřbitova 444, Praha 5. tel. 251566684.

Julius Mlčoch , 15.11.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference