Poradna: Nemohu se dopátrat,kdo je správcem hřbitova v Otsravě

Otázka:

nemohu se dopátrat,kdo je správcem hřbitova v Otsravě - Zábřehu na ulici U studia. A ještě jeden dotaz,pokud bude proveden tzv.vsyp,je možné na místě umístit i prázdnou urnu?Nechci urnu dávat do sběrných surovin. Děkuji

, 29.01.2008
Odpověď

Provozovatelem pohřebiště v Ostravě Zábřehu je Úřad městského obvodu Ostrava východ, Horní ul.3. Bohužel na ně nemám telefonní spojení, ale pošlete jim Dotaz a oni Vám jistě odpoví. Pokud se týká možnosti ponechání urny na místě vsypu, tak si myslím, že to možné není. Neznám ovšem místní možnosti na daném pohřebišti. Vše Vám jistě vysvětlí provozovatel pohřebiště.

Julius Mlčoch , 31.01.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference