Poradna: Planujeme převoz ostatků z olšanských hřbitovů na malvazinky.tam

Otázka:

dobrý den, planujeme převoz ostatků z olšanských hřbitovů na malvazinky.tam jsou připraveni provést výkop hrobu, spuštění a umístění ostatků.takže od pohřební služby potřebujeme převoz mezi hřbitovy, výkop a exhumaci na olšanech. rok umrti 1967, na olšanech ostatky uloženy v malé rakvičce do hloubky cca 50-60 cm v roce 1981. hrobove misto je zakryto deskami z uměleho kamene. hrob na olšanech je u hlavniho vchodu, hrob na malvazinkach je u hrbitovniho kostela. prosim o sdeleni, jakym zpusobem se tato akce objednava, provádí,platí a s jakými finančními náklady máme počítat.

, 18.05.2011
Odpověď

Oba jmenované hřbitovy jsou provozovány Správou pražských hřbitovů, a proto bude nejjednodušší, když zajdete na Hřbitovní správu Olšany a Váš záměr s nimi projednáte a potřebné práce objednáte. Pracovnice Hřbitovní správy Olšany dohodne i uložení ostatků na Hřbitovní správě Malvazinky a zajistí převoz mezi hřbitovy.

Julius Mlčoch , 18.05.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference