Poradna: POMNIK

Otázka:

Děkuji za odpovězenou otázku, mám ještě tento dotaz: MěÚ v Uherském Brodě porušil zákon o pohřebnictví 256/2001Sb.tím, že navydal do konce roku 2003 řádné písemné smlouvy na hrobová místa.Mám pouze doklad o zaplacení na 10 let dopředu a mé jméno je zapsáno v nové matriční knize.V r.2012 jsem nechala udělat nový pomník, moji sourozenci s tím nesouhlasí. Aby se MěÚ vyhnul soudnímu sporu s mými sourozenci, nabídli mi nové hrobové místo a na náklady města můj nový pomník přestěhují.Teď se ale do soudního sporu se sourozenci dostanu já, která nic nezavinila.Sourozenci požadují vrácení původního pomníku z r.1966, který se rozpadal a já už ho nemám. Prosím o radu, jakou šanci mám u soudu a co všechno budu platit, pokud dá soud sourozencům za pravdu. Děkuji, Alena

UHERSKÝ BROD , Uherský Brod , 27.01.2013
Odpověď

dle mého nemohou u soudu uspět. Ale jak jsem Vám již psal, obraťte se na advokáta. Ten může prohlédnout doklady a dát Vám přesnější odpoví a posoudí úspěch u soudu.

Julius Mlčoch , 27.01.2013

Firmy z tohoto regionu:

Obřadní síň - kremace Zlín

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Štípa

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Vizovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Tečovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Slušovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Jižní Svahy

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Malenice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Zádveřice

Sekce: Obřadní síně,


smuteční síň Petřvald

Sekce: Obřadní síně, Město: Petřvald


Obřadní síň Lukov

Sekce: Obřadní síně,
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference