Poradna: Prendani urny do jineho hrobu

Otázka:

Dobry den,mam prosbu.Nase maminka zemrela uz je to 32 let.Byla ulozena spolecne se svoji maminkou v jednom hrobe.Hrob byl,ale nachystan pouze na dve urny a z tech duvodu,byla po letech prendana k rodicum ze strany jejiho manzela.Jiz nekolik let zadame tedy tuto stranu o vydani urny,ale nechteji nam ji vydat.Co mam delat? Podotykam, ze hrob je v urnovem haji ve Vroutku,okr.Louny

Kryry , 09.11.2011
Odpověď

Na toto neexistuje právní předpis. Pokud se nedohodnete, pak lze tento spor řešit jen občanským soudem. Tady bych však doporučoval poradit se s advokátem. Netroufnu si odhadnout jaké bude rozhodnutí soudu.

Julius Mlčoch , 23.11.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference