Poradna: Prosím o informace: Je možné,nějakým měsíčním poplatkem,si

Otázka:

Dobrý den.Prosím o informace: Je možné,nějakým měsíčním poplatkem,si předplácet pohřeb? Vím,že rodiče,něco takového měli. O tuto možnost bych měl,se svoji manželkou zájem. S pozdravem. J.Böhm

, 24.01.2009
Odpověď

Bohužel tato služba není zatím v ČR zavedena. Jistou formu vyřízení a zaplacení pohřbu zařizuje svým členům Společnost přátel žehu. Pro informace o možnostech a členství se prosím obraťte na sekretariát společnosti, Revoluční 24/1546, 110 00 Praha 1. návštěvní den je středa.

Julius Mlčoch , 15.02.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference