Poradna: Prosím o sdělení, kde by bylo možné v Přerově předobjednat

Otázka:

Prosím o sdělení, kde by bylo možné v Přerově předobjednat místo na hrob, zda se místo kupuje nebo pronajímá. Která organizace se tím zabývá. Na celém serveru města Přerova jsem nic k tomu nenašel. Dále potřebuji vědět, zda se ještě pohřbívá v Předmostí. Tam totiž bydlím. Předem děkuji a jsem s pozdrvaem Karel Stejskal

, 17.06.2008
Odpověď

Hrobové místo se pronajímá a informaci, zda je možno jej na přerovském hřbitově pronajmout Vám určitě poskytne Správa hřbitova Přerov na telefonním čísle 581201285. Jistě budou vědět zda se také pohřbívá na pohřebišti v Předmostí. Provozovatelem pohřebiště je ze zákona obec a v Přerově pro obec zajišťují správu pohřebiště Technické služby města Přerova.

Julius Mlčoch , 18.06.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference