Poradna: Prosím Vás o informácii telefonného čísla a adresu

Otázka:

Prosím Vás o informácii telefonného čísla a adresu pohrebných služieb v Jaroměřicích nad Rokytnou aby som mohla zabezpečiť hrob vyplateným na meno Otokar a Márie Majzlíkových.Prenájom hrobu bol zaplatený do januára 2011.Vyplácala som to u nich osobne.Telefónne ktoré bolo uvedené na internete je zlé-ozvali sa nám Domažlice a uviedli že im často ľudia volali na toto číslo. Ďakujem s pozdravom a s úctou Régiová

Levice, Kyjevská 21 Nitriansky kraj , 26.02.2011
Odpověď

Správu pohřebiště provádí organizace města s názvem TESMA a proplácení nájmů má na starosti pan Pátek tel: 568441661. na tomto čísle se dozvíte podrobnosti k proplacení nájmu.

Julius Mlčoch , 26.02.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference