Poradna: Prosim vas potrebuji zjistit jestly

Otázka:

Prosim vas potrebuji zjistit jestly vlastnim pudu kde je muj otec pochovan. V pripade ze ji vlastnim za kolik se da prodat ten pozemek 3m2 anebo je to jen pronajem a ja jsem zodpovedna zamramorovy kamen. Hrob je na Vinohradskem Hrbytove. Taky kdyby bylo mozne se dovedet kdo by dal potvrzeni o tom ze pozemek nema zadnou cenu anebo v pripade ze je mozne to prodat jaka cena za pozemek se da zadat. Dekuji mnohokrat.

USA, Boston , Massachusetts , 08.01.2013
Odpověď

Hrobové místo je vždy pronajímáno. Není tedy možno jej prodat. Co je možné prodat je zařízení hrobu. Jeho cenu určí soudní znalec z oboru nemovitostí.  Více se dozvíte od Hřbitovní správy na Vinohradském hřbitově

Julius Mlčoch , 13.01.2013+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference