Poradna: Správce urny

Otázka:

Dobrý den, chtěla bych moc poprosit o radu. Máme v kolumbáriu uloženou urnu mého tatínka, správce je moje matka, se kterou nemám dobré vztahy a dnes jsem se dozvěděla, že k urně mého tatínka matka vložila i urnu svého přítele,který zemřel před několika lety urna byla doteď uložená v jiném městě na hřbitově, ale protože je to pro ni přiliš daleko, aby na hřbitov dojížděla, vložila urnu přítele ke svému manželovi - mému tatínkovi. Vzhledem k tomu, že nemohu jen tak vzít urnu svého tatínka a pronajmout si jiné místo a vzhledem k tomu, že nemáme dobré vztahy a nejspíše se s ní nijak nedohodnu, prosím o radu, co mám udělat proto, abych docílila toho, že urna mého tatínka bude opět stát sama. To co udělala moje matka mi přijde hodně neetické. Předem moc děkuji za radu, Marková

Přelouč , Přelouč , 28.08.2013
Odpověď

Bohužel, jediná cesta je dohodnout se s Vaší matkou. Ona jako nájemce hrobového místa má právo rozhodovat o tom kde bude urna uložena.

Julius Mlčoch , 04.09.2013

Firmy z tohoto regionu:

POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce správa hrobů
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference