Poradna: Chtěl bych se zeptat co dělat v případě když zemřel

Otázka:

Chtěl bych se zeptat co dělat v případě když zemřel můj kamarád , který bude zpopelněn,chtěl rozprášit do moře v Dánsku,jeho rodiče s tím souhlasí jen nejsou sami schopni tuto cestu absolvovat,co je potřeba aby jsme ho zavezli se známými a bylo to legálně .

Olomouc , Olomouc , 05.08.2009
Odpověď

Pokud jde o legální postup rozptylu zpopelněných ostatků do dánských pobřežních vod, bude nutno kontaktovat tamní pohřební službu, která se touto činností zabývá a jejím prostřednictvím provést rozptyl popela do moře. Tato činnost je pochopitelně zpoplatněna. V tuto chvíli Vám nejsem schopen dát kontakt na firmu, ani cenovou relaci za tyto služby. Pokud máte vážný zájem o zprostředkování Vašeho záměru, kontaktujte prosím pohřební službu v místě Vašeho bydliště a jistě najdeme řešení pro splnění přání Vašeho kamaráda.

Julius Mlčoch , 18.08.2009

Firmy z tohoto regionu:

Obřadní síň Malé Hradisko

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov


Obřadní síň na Městském hřbitově v Prostějově

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov


Smuteční síň Hranice

Sekce: Obřadní síně, Město: Hranice


Obřadní síň Rozstání

Sekce: Obřadní síně, Město: Okres Prostějov


Obřadní síň -kostel husitské církve - Prostějov

Sekce: Obřadní síně, Město: Okres Prostějov


Obřadní síň Prostějov

Sekce: Obřadní síně, Město: Prostějov
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference