Poradna: CHtěl bych se zeptat když bylo spáleno tělo a chtěli

Otázka:

CHtěl bych se zeptat když bylo spáleno tělo a chtěli ho dát rozprášit a já to nechci a chtěl bych mu udělat obřad v kremaci a dát ho do okýnka co mám dělat. děkuji.

, 16.07.2008
Odpověď

V tomto případě je rozhodující kdo je objednatelem pohřbení. Pokud jste to vy tak Vám krematorium nebo PS měla vydat urnu a je na Vás jak s ní naložíte. Pokud je objednatelem pohřbení někdo jiný tak opět záleží na jeho rozhodnutí. Pokud s jeho rozhodnutím nesouhlasíte musíte podat žalobu u občanského soudu a požádat soud o rozhodnutí Vašeho sporu.

Julius Mlčoch , 17.07.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference