Poradna: Chtěl bych se zeptat,zda existuje nějaká 'záruka'

Otázka:

Dobrý den.Chtěl bych se zeptat,zda existuje nějaká ''záruka'' ,že náš blízký byl zpopelněn i s rakví,kterou jsme zakoupili.

, 13.03.2008
Odpověď

Záruka je jen v solidnosti pohřební služby, která pohřeb provedla. Zemřelý je vždy zpopelněn v rakvi, jinak to ani nejde. V minulosti byly zjištěny a publikovány případy, kdy pohřební služba zaměnila před odvozem do krematoria rakev. vše se ale včas zjistilo a pohřební služba byla potrestána značnou pokutou. Jsem přesvědčen, že to byl ojedinělý případ okrádání zákazníka a v současnosti si to žádná pohřebka netroufne. Takže můžete být jist, že Váš blízký byl zpopelněn v rakvi, kterou jste zakoupili.

Julius Mlčoch , 27.03.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference