Poradna: Mam dotaz. Jak dlouho musi byt telo zesnuleho ve zdr.zarizeni

Otázka:

Dobry den mam dotaz. Jak dlouho musi byt telo zesnuleho ve zdr.zarizeni konkretne v nemocnici na prislusnem odd nez je odvezeno do chladiciho zarizeni?

c.budejovice , 09.11.2006
Odpověď

Zákon a předpisy pro pohřebnictví neřeší otázky týkající se práce zdravotnických zařízení. Takže nevím, zda byl vydán nějaký nový pokyn pro zdravotnictví, ale pokud vím tak měl zůstat zemřelý na lůžku dvě hodiny po konstatováni smrti. Po dvou hodinách se totiž začínají projevovat neklamné příznaky smrti, které tento stav potrvzují. Opět ale opakuji, neznám předpisy pro zdravotnictví, mohlo se toto pravidlo změnit.

Julius Mlčoch , 09.11.2006+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference