Poradna: Mám záujem převézt svojich vlastních rodičú v urnách

Otázka:

Mám záujem převézt svojich vlastních rodičú v urnách z Slovenskej Republiky do Českej Republiky jaký je postup při vybavování převozu pozústatkú Děkuji

Podivín , 28.04.2011
Odpověď

V České republice není žádný problém s převozem zpopelněných ostatků v urně. Rovněž se domnívám, že ani na Slovensku s tím nebudete mít problém. Správa hřbitova, na kterém jsou urny uloženy Vám vydá potvrzení, že Vám byly urny vydány a že jsou to zpopelněné ostatky Vašich rodičů. V České republice se spojíte s provozovatelem pohřebiště, kam hodláte urny uložit. Pokud tam již máte v pronájmu hrobové místo tak dohodnete uložení uren, předáte potvrzení, které Vám na Slovensku vydal provozovatel hřbitova a bude vše vyřešeno.

Julius Mlčoch , 07.05.2011+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference