Poradna: Moji rodiče jsou pochovaný v urnovém háji v Martine

Otázka:

Dobrý den.Moji rodiče jsou pochovaný v urnovém háji v Martine na Slovensku. Prosím Vás, kdyby ste mi poradili jak mam postupov. Chtěla by jsem urny z popelem rodičů vyzvednout a popel rozptylit na Mojtine na Slovensku, kde se rodiče narodili. Co musim proto udělat? Děkuji.

Rokycany , Rokycany , 29.08.2009
Odpověď

Na Slovensku platí podobné předpisy jako v České republice. Myslím, že nebude problém vyzvednout urny a provést rozptyl pokud bude na pohřebišti v Mojtině rozptylová loučka. Musíte se však spojit s provozovateli pohřebiště v Martině a v Mojtíně a vše s nimi projednat.

Julius Mlčoch , 06.10.2009+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference