Poradna: Můžem na vsypovém paloučku do jednoho místa vsypat

Otázka:

Můžem na vsypovém paloučku do jednoho místa vsypat ostatky obou rodičů,otec byl vsypán před třemi lety a maminku chceme vsypat nyní děkuji

Hejnice okr.Liberec , 05.11.2008
Odpověď

Uložení zpopelněných ostatků na vsypové loučce má právě tu výhodu, že je známo přesně místo kde byl vsyp proveden. To umožňuje pozdější uložení dalších zpopelněných ostatků. Záleží samozřejmě jak je provozovatelem pohřebiště vsypává loučka vedena a zda první ostatky byly uloženy dostatečně hluboko. Pokud nebyly jistě by jste nenamítali nic proti tomu kdyby došlo k jejich smísení a opětnému uložení. Určitě se domluvte s provozovatelem pohřebiště, jistě Vám vyhoví.

Julius Mlčoch , 15.11.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference