Poradna: můžete mi prosím poradit, na koho se mám obrátit v

Otázka:

Dobrý den, můžete mi prosím poradit, na koho se mám obrátit v případě rozptylu zpopelněných ostatků? Na webových stránkách jsem našla dokonce informaci, že rozptyl lze provést i na Svatém Kopečku v Olomouci? Děkuji.

, 07.03.2008
Odpověď

Rozptyl zpopelněných ostatků se provádí na rozptylových loučkách, které bývají součástí pohřebiště. Bohužel nevím zda je na Svatém kopečku místo, kde je možné rozptyl provést, i když jsem tam nedávno byl. Obraťte se prosím na kteroukoliv pohřební službu v Olomouci, myslím že jsou tam tři, a oni Vám jistě poradí jak rozptyl zajistit. Možná, že Vám nabídnou, že pro Vás tuto službu zajistí.

Julius Mlčoch , 12.03.2008+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference