Poradna: Obracim se na vas s dopazem,zda-li je mozne nechat

Otázka:

Obracim se na vas s dopazem,zda-li je mozne nechat spalit kosti meho tatinka, zprávy mi vykopali z hrobu. Prosim tedy o podani informaci jak postupovat, vcetne ceny. Dekuji za podani zprávy a jsem s pozdravem

Karlovy Vary , Karlovy Vary , 26.01.2010
Odpověď

Ano je to možné. Požádejte provozovatele pohřebiště, nebo pohřební službu v místě o zajištění zpopelnění lidských ostatků nalezených v hrobě. Oni Vám jistě poskytnou malou exhumační rakvičku a zajistí zpopelnění v nejbližším krematoriu. Urnu se zpopelněnými ostatky pak můžete uložit dle Vašeho uvážení.

Julius Mlčoch , 26.01.2010+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference