Poradna: Pohřeb

Otázka:

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, kde máme vzít finanční prostředky k provedení převozu z nemocnice, kremace a zpopelnění?To si máme vzít půjčku? nebo jde splácet přes splátkoví kalendář??? A druhý dotaz 48hodin platí zdravotní pojišťovna, bohužel se úmrtí přihodilo v sobotu a o víkendu žádná pohřební služba nezvedá telefon. Co tedy máme dělat. Předem se omlouvám za neomalené chování. JSem trochu mimo. Děkuji za pochopení

Ústí nad Labem , Ústí nad Labem , 24.03.2012
Odpověď

Kde vzít penze na zaplacení pohřbu Vám neporadím. Některé pohřební služby by Vám splátky umožnily, ale je to velmi problematické. 48 hodin se vztahuje na úmrtí v nemocnici. Pokud si pohřební služba odveze zemřelého k objednanému pohřbení, platíte poplatky za uložení stejně pohřební službě. Protože neznám celý případ, asi Vám nemohu poradit ani pomoci.

Julius Mlčoch , 27.03.2012

Firmy z tohoto regionu:

Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.e-pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference