Poradna: Před týdnem jsem byla na pohřbu svého přítele, který

Otázka:

Dobrý den, před týdnem jsem byla na pohřbu svého přítele, který byl zpopelněn, chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá než ho uloží do hrobu a zda mi na hřbitově sdělí, kde je hrob umístěn, zatím nemám odvahu ptát se jeho rodiny. Děkuji za odpověď

Ústí nad Labem , Ústí nad Labem , 09.10.2008
Odpověď

Doba není nikde předepsána. Uložení může proběhnout bezprostředně po kremaci, ale také třeba za rok. Záleží na tom jak budou postupovat pozůstalí. Pokud jde o hrob, kde bude nebo je urna uložena, tak to Vám možná na správě hřbitova řeknou nebo také ne. Záleží na tom, jak dalece dodrží zákon o ochraně osobních údajů. Může se stát, že si pozůstalí nepřejí aby tato informace byla poskytována. Asi bude přece jen lepší kontaktovat někoho z rodiny a tuto informaci získat od nich.

Julius Mlčoch , 31.10.2008Inzerce z regionu

Prodej hrobu
Region: Krásné Březno
nabídka, 6.6.2024, 18:40
Kamenictví v pohřebnictví

Nabízím hrob v Krásném Brezne. Dohoda jistá....
prodej hrobu
Region: Krásné březno
nabídka, 24.5.2024, 16:43
Kamenictví v pohřebnictví

prodam hrob v Usti nad Labem Krásné březno.viz...


Firmy z tohoto regionu:

Marie Vrculová

Sekce: Obřadní síně, Město: Teplice


Technické služby města Mostu a.s.

Sekce: Obřadní síně, Město: Most
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference