Poradna: přemístění zesnulého

Otázka:

Dobrý den můj bratr zemřel když mu bylo 12,let a je pohřbený v trutnově prosím vás co potřebuji abych ho přemístil do hradce králové? musím na to mít pohřební službu nebo bych měl jen zajít někam na ůřad a nahlásit to? děkuji

Hradec králové , Hradec Králové , 23.05.2013
Odpověď

Nejprve kontaktujte provozovatele pohřebiště v Trutnově a dohodněte s ním podmínky exhumace, tedy pokud bylo pohřbení do hrobu. Exhumované ostatky převeze pak pohřební služba do Hradce Králové, kde je provozovatel pohřebiště uloží do hrobu. Také je možné exhumované ostatky nechat zpopelnit a pak již urnu můžete převést sám.  Pokud pohřbení bylo kremační, a jde jen o vyjmutí urny se zpopelněnými ostatky, tak požádat provozovatele pohřebiště v Trutnově o vyjmutí urny, urnu převezete do Hradce a provozovatel pohřebiště v Hradci zaeviduje uložení urny.  

Julius Mlčoch , 26.05.2013

Firmy z tohoto regionu:

Smuteční obřadní síň Kukleny v Hradci Králové

Sekce: Obřadní síně, Město: Hradec Králové
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference