Poradna: Prosím technický dotaz. Očekávám úmrtí člena rodiny

Otázka:

Prosím technický dotaz. Očekávám úmrtí člena rodiny s přáním kremace.Dotyčný je extremně obézní (200 kg) a vysoký 190 cm. Měl bych něco zajistit dopředu aby pozůstalý neměly problém např. s velikostí a nosností rakve, s přenášením rakve a následně zda se taková rakev vůbec vejde do krematoria. Také by mne zajímalo o kolik je cena pohřbu u takového člověka navýšena. Velmi pěkně děkuji za odpověď

Uherský Brod , Uherský Brod , 13.02.2011
Odpověď

Myslím, že je ještě čas na úvahy o problémech které uvádíte. Až smutná skutečnost nastane upozorněte na větší rozměry pohřební službu u které budete objednávat pohřeb. Na trhu jsou samozřejmě rakve, pro extrémě velké a těžké zemřelé. Kremační zařízení jsou konstruována tak, aby se do nich tyto rakve daly založit, takže nemusíte mít obavy o provedení kremace. Manipulace se zemřelým je těchto případech složitější, ale pracovníci pohřební služby mají zkušenosti a určitě to zvládnou. Cenovou relaci Vám pochopitelně nemohu říci, protože je to případ od případu různé. Musíte se obrátit na pohřební službu u které budete objednávat pohřbení.

Julius Mlčoch , 20.02.2011

Firmy z tohoto regionu:

Obřadní síň Želechovice

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Vizovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Slušovice

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Zádveřice

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Všemina

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Hvozdná

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň - kremace Zlín

Sekce: Obřadní síně,


Kostel - Slavičín

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Lukov

Sekce: Obřadní síně,


Obřadní síň Tečovice

Sekce: Obřadní síně,
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce způsob pohřbu
Přejít na odborné články pohreb.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference