Poradna: Zemřel tchán našeho syna. Manžel bude mít pohřeb a

Otázka:

Zemřel tchán našeho syna. Manžel bude mít pohřeb a rozloučení v kostele. Manželovi jsou malé jeho tmavé šaty. Je možné jít na toto rozloučení v civilním oblečení? (rifle). Jak bych měla být oblečená já? Celá v černém? Prosím o odpověď. Děkuji.

Chrudim , Chrudim , 02.10.2006
Odpověď

Dobrý den, Snad jsem správně pochopil, že pohřeb v kostele bude mít tchán Vašeho syna a né Váš manžel. Vzhledem k tomu, že jste jaksi vzdálení příbuzní a to přes vašeho syna, myslím, že není nezbytně nutné kompletní černé oblečení. Myslím si, že by manžel mohl mít tmavší kalhoty a k tomu třeba košily s vázankou a tmavší svetr nebo něco v tomto duchu. Rifle vzhledem k tomu, že to bude v kostele bych asi nedoporučoval. U Vás bych doporučoval, nějaké tmavší nebo šedé barvy, může být i kombinace kalhot halenky a svetříku, nebo šaty případně kostýmek. Určitě to v tomto případě nemusí být černý smuteční oblek s černými doplňky. S pozdravem

Julius Mlčoch , 02.10.2006

Firmy z tohoto regionu:

POHŘEBNÍ ÚSTAV JOSEF CEMPER

Sekce: Pohřební služba, Město: Skuteč
+ Požádat o radu
Zpět do poradny
Přejít do sekce etika a kondolence
Přejít na odborné články pohreb.cz
Pohřební a kremační ústav Elpis. Jeden z nejstarších rodinných pohřebních ústavů v Praze a Středočeském kraji. www.KREMATORIUM.cz -Koncesovaný pohřební a kremační ústav -Koncese pro sjednávání pohřbů a pohřbení -Koncese pro kremační služby -Oprávnění pro hřbitovní práce -Oprávnění pro vyšší hygienické zaopatření lidských pozůstatků -Oprávnění pro transport zemřelých -Oprávnění pro mezinárodní transporty zemřelých - repatriace -Smuteční květiny a tisk stuh -Prodej a servis hřbitovních náhrobků Cenově dostupný s vysokou kvalitou pohřebních služeb. Ceny pohřbů na www.krematorium.cz

O nás

Pohreb.cz Vám poradí se vším, co je potřeba zařídit, když zemře milovaná osoba a je potřeba zorganizovat pohřeb. Připravili jsme přehledného průvodce krok za krokem, který Vám pomůže naplánovat pohřeb, objednat prověřenou pohřební službu i kamenictví a zajistit i případnou psychickou podporu.

 

více

Vyhledávání

Inzerce

  • poptávka
  • nabídka
vstup
Obchodní podmínky | Mapa stránek

Máte-li zájem o reklamu na www.pohreb.cz, ať již jste pohřební služba, kamenictví, případně jiná společnost spojená s pohřebnictvím, pište na obchod@pohreb.cz. Provozovatel stránek není pohřební služba a ani neodpovídá za obsah a dostupnost stránek, které jsou provozovány pod jednotlivými odkazy. Kontrola jejich náplně a provoz jsou plně v kompetenci jejich majitelů.
Položky Označené jako "Další možnosti z kraje" případně "Další možnosti z okresu" jsou placenou službou.

Změnit cookie preference